نکاتی برای دکوراسیون خانه های کوچک

دکوراسیون

طراحی دکوراسیون خانه های کوچک که فضای محدودی دارند ، کار سختی می باشد که باید راحت بودن و زیبایی را در کنار هم ترکیب کنید. در این مطلب ترفندهایی را بیان می کنیم که در این زمینه به شما کمک کند.

-  از مبلمان ، میز و صندلی هایی استفاده کنید که پایه های باریکی دارند. میزهایی با پایه های بلند فضای کمتری نسبت به میزهای مکعبی بزرگ اشغال می کند. با این کارها می توانید فضای بیشتری را باز نگه دارید.
-  تا جایی که می توانید از فضاهای عمودی خانه استفاده کنید و به سقف نزدیک شوید. چوب پرده را در بالاترین نقطه  از سقف نصب کنید تا با پرده ای بلند، سقف اتاق بلندتر به نظر برسد. لوستر را در بالای فضای نشیمن نصب کنید تا  جلوه ی بیشتری داشته باشد.
- برای این که در اتاق کوچک فضای مرتبی داشته باشید از تاقچه های دیواری یا کابینت های تزئینی داخل اتاق استفاده کنید.
-  بین  سرویس بهداشتی مشترک در نگذارید. می توانید برای این منظور بین حمام و دستشویی از دیوار شیشه ای یا پرده مخصوص حمام استفاده کنید تا فضای سرویس بهداشتی تان خیلی کوچک به نظر نرسد.
- از وسایل چندکاره و تغییر پذیر استفاده کنید. از میزی جلوی مبلمان تان استفاده کنید که پایه های تاشو داشته باشد و بتوانید از آن به عنوان ناهارخوری نیز استفاده کنید. مبلمان تاشو که به عنوان تخت خواب استفاده می شود ، پیشنهاد خوبی برای خانه های کوچک می باشد.

خواندن مطالب مرتبط با "دکوراسیون" رو به شما پیشنهاد میکنیم.